+48 87 610 39 40
medstud@vp.pl

Masażysta poszukiwany….

Masażysta poszukiwany….

 Technik masażysta jest najwyższym stopniem możliwym do uzyskania jeśli chodzi typowo o masaże. Oczywiście, są studia fizjoterapeutyczne, czy też ze specjalnością odnowy biologicznej, jednak te kierunki zawierają tylko elementy masażu, a nie są stricte nastawione na masaże. Technicy masażyści wykonują świadczenie medyczne w postaci masaży leczniczych, a co za tym idzie, zawód kwalifikowany jest do średniego personelu medycznego do spraw zdrowia. Generalnie technik masażysta wykonuje wszelkiego rodzaju masaże: relaksacyjne, profilaktyczne, sportowe czy medyczne.

Dwuletni okres nauki to nie tylko zajęcia praktyczne. Wiedza podczas zajęć teoretycznych o przeciwwskazaniach i wskazaniach do masażu pozwala nam bezpiecznie i skutecznie wykonywać masaże i dobierać odpowiednie techniki.

Na przedmiocie stosowanie masaży leczniczych możemy się nauczyć o zabiegach fizjoterapeutycznych, t.j.: krioterapia, ultradźwięki, prądy, laser, pole magnetyczne, czy o przeróżnych jednostkach chorobowych, np. SM, udar, FAS, co pozwala nam pomóc i uzupełnić rehabilitacje prowadzone przez fizjoterapeutów.

Jest to zawód bardzo wymagający, zaś brak wiedzy o anatomii człowieka może spowodować uszczerbek na zdrowiu podopiecznego. Skorzystaj zatem z nauki w Szkole Policealnej im. Mikołaja Kopernika w Ełku, gdzie specjaliści przygotują ciebie do samodzielnej pracy.

Przedstawiamy kilka zalet nauki na BEZPŁATNYM kierunku TECHIK MASAŻYSTA:

☑️ Nauka ZA DARMO

☑️ Bardzo dobrze wyposażone sale nauki praktycznej

☑️ Wykwalifikowana kadra nauczycieli

☑️ Solidne przygotowanie do egzaminów zawodowych – 100 % zdawalność

☑️ Świadectwo ukończenia szkoły średniej – matura nie jest wymagana

☑️ 2 lata edukacji w trybie stacjonarnym (podział na grupy poranne i popołudniowe)

☑️ Przyjazna i miła atmosfera, którą tworzy SPOŁECZNOŚĆ MEDYKA

☑️ Przestrzeń dla SŁUCHACZA: biblioteka, pokój socjalny, siłownia

 

Chcesz poznać pozostałe zalety nauki w ełckim MEDYKU ?

Serdecznie zapraszamy do zapisów osobiście: Szkoła Policealna im. Mikołaja Kopernika w Ełku, ul. Bahrkego 2B (Os. Konieczki)

lub online: https://spmedyk.elk.pl/rekrutacja-2023-2024/

 👉  Zadzwoń do nas: 87 6103940

 👉  Napisz maila: medstud@vp.pl

 👉  Napisz na