+48 87 610 39 40
medstud@vp.pl

Technik farmaceutyczny poszukiwany ….

Technik farmaceutyczny poszukiwany ….

 Edukacja to nie tylko inwestycja w wiedzę, ale też we własną przyszłość. Wybierz kierunek, który zapewnia solidne podstawy do budowania długotrwałej kariery. Właśnie takie możliwości daje kierunek Technik Farmaceutyczny w Szkole Policealnej im. Mikołaja Kopernika w Ełku. Technik farmaceutyczny to zawód, który spełnia aktualne zapotrzebowanie rynku, a jednocześnie daje Ci narzędzia do rozwoju i awansu w przyszłości.

Pomoc na pierwszej linii

Zawód technika farmaceutycznego wiąże się z pełnieniem kluczowej roli w obszarze zdrowia pacjentów. Często to Ty, jako technik farmaceutyczny, jesteś pierwszym kontaktem pacjenta w aptece. Pacjenci korzystają z Twojej wiedzy i doświadczenia, szukając porad dotyczących problemów zdrowotnych oraz kwestii dietetycznych. Wiele razy to Ty jesteś osobą, która sugeruje, kiedy pacjent powinien skonsultować swój problem z lekarzem. Wybierając kierunek Technik Farmaceutyczny, masz możliwość realnego wpływania na życie innych.

Poznaj świat medycyny od podszewki

Technik farmaceutyczny to zawód, który łączy w sobie wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami. Absolwenci tego kierunku posiadają wiedzę nie tylko o lekach i innych produktach medycznych, ale także o suplementach diety i wyrobach medycznych. Są to umiejętności, które są niezwykle wartościowe na dzisiejszym rynku pracy i są doceniane przez pracodawców.

Twoja ścieżka kariery

Po ukończeniu kierunku Technik Farmaceutyczny, otwierają się przed Tobą szerokie możliwości zatrudnienia. Nasi absolwenci pracują nie tylko w aptekach, ale również w hurtowniach farmaceutycznych, firmach farmaceutycznych i dermokosmetycznych. Wybierając ten kierunek, dajesz sobie szansę na ciekawą i różnorodną karierę.

Praca technika farmaceutycznego nie ogranicza się do stanowiska początkowego. Wiele osób decyduje się na dalszy rozwój zawodowy, zdobywając doświadczenie i awansując na stanowiska menedżerskie w sieciach aptek. Jest to ścieżka kariery, która pozwala na ciągły rozwój i awans.

Nowoczesne pracownie i doświadczona kadra

Nasza szkoła jest wyposażona w nowoczesne pracownie, które umożliwiają praktyczną naukę i zdobywanie doświadczenia. Doświadczona kadra nauczycielska zapewnia wsparcie i pomoc w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Atrakcyjne świadczenia dla absolwentów

Nasi absolwenci cieszą się atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia. Wielu pracodawców oferuje dodatkowe świadczenia, takie jak karty Multi Sport, fundusz świadczeń socjalnych, pakiet MultiLife, dofinansowanie wypoczynku, a także możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Elastyczny plan zajęć

Rozumiemy, że każdy z naszych studentów ma różne potrzeby i oczekiwania. Dlatego oferujemy elastyczny plan zajęć, który pozwala na naukę zarówno osobom pracującym, jak i tym, którzy mogą poświęcić więcej czasu na naukę.

Kierunek Technik Farmaceutyczny w Szkole Policealnej im. Mikołaja Kopernika w Ełku to inwestycja w Twoją przyszłość, która przyniesie Ci korzyści zarówno na krótką, jak i długą metę. Skorzystaj z tej okazji i rozpocznij swoją drogę do sukcesu. Zapraszamy do składania aplikacji!

 

Przedstawiamy kilka zalet nauki na BEZPŁATNYM kierunku TECHNIK FARMACEUTYCZNY:

☑️ Nauka ZA DARMO

☑️ Bardzo dobrze wyposażone sale nauki praktycznej

☑️ Wykwalifikowana kadra nauczycieli

☑️ Solidne przygotowanie do egzaminów zawodowych 

☑️ Warunkiem przyjęcia do szkoły jest posiadanie świadectwa ukończenia szkoły średniej – matura nie jest wymagana

☑️ 2,5 roku edukacji w trybie dziennym  

☑️ Przyjazna i miła atmosfera, którą tworzy SPOŁECZNOŚĆ MEDYKA

☑️ Przestrzeń dla SŁUCHACZA: biblioteka, pokój socjalny, siłownia

 

Chcesz poznać pozostałe zalety nauki w ełckim MEDYKU ?

Serdecznie zapraszamy do zapisów osobiście: Szkoła Policealna im. Mikołaja Kopernika w Ełku, ul. Bahrkego 2B (Os. Konieczki)

lub online: https://spmedyk.elk.pl/rekrutacja-2023-2024/

 👉  Zadzwoń do nas: 87 6103940

 👉  Napisz maila: medstud@vp.pl

 👉  Napisz na