23-24.04.2021

Opiekun medyczny sem. II


Piątek 23.04.2021

Godziny

Jednostka

Nauczyciel

Sala

15:30-17:00

Udzielanie pierwszej pomocy

M. Stefanowicz (9-10/15)

211

17:05-18:35

Udzielanie pierwszej pomocy

M. Stefanowicz (11-12/15)

211

18:40-20:10

Udzielanie pierwszej pomocy – zakończenie jednostki modułowej

M. Stefanowicz (13-14/15)

211



Sobota 24.04.2021

Godziny

Jednostka

Nauczyciel

Sala

8:00-9:30

Wybrane zaburzenia w funkcjonowaniu człowieka

B. Porębna (15-16/25)

Z

9:35-11:05

Wybrane zaburzenia w funkcjonowaniu człowieka

B. Porębna (17-18/25)

Z

11:10-12:40

Wybrane zaburzenia w funkcjonowaniu człowieka

B. Porębna (19-20/25)

Z

12:50-14:20

Stosowanie programów komputerowych w wykonywaniu zadań zawodowych

M. Stefanowicz (1-2/10)

Z

14:25-15:55

Podstawy przedsiębiorczości**

S. Marcinkiewicz (5-6/20)

Z

16:00-17:30

Podstawy przedsiębiorczości

S. Marcinkiewicz (7-8/20)

Z

** Dla słuchaczy niezwolnionych z tego przedmiotu


23-24.04.2021

Opiekunka dziecięca sem. II

Piątek 23.04.2021

Godziny

Jednostka

Nauczyciel

Sala

15:30-17:00

Rozpoznawanie wybranych chorób wieku dziecięcego

M. Stefanowicz (5-6/20)

Z

17:05-18:35

Stosowanie zasad racjonalnego odżywiania

G. Piwko (17-18/20)

Z

18:40-20:10

Kształtowanie nawyków prozdrowotnych – egzamin semestralny

A. Konopko (11-12/12)

Z


Sobota 24.04.2021

Godziny

Jednostka

Nauczyciel

Sala

8:00-9:30

Opiekowanie się dziećmi z trudnościami wychowawczymi

D. Żylińska (1-2/16)

Z

9:35-11:05

Opiekowanie się dziećmi z trudnościami wychowawczymi

D. Żylińska (3-4/16)

Z

11:10-12:40

Stosowanie zasad racjonalnego odżywiania – egzamin semestralny

G. Piwko (19-20/20)

Z

12:50-14:20

Rozpoznawanie wybranych chorób wieku dziecięcego

M. Stefanowicz (7-8/20)

Z

14:25-16:05

Rozpoznawanie wybranych chorób wieku dziecięcego

M. Stefanowicz (9-10/20)

Z



23-24.04.2021

Opiekunka dziecięca sem. IV


Piątek 23.04.2021

Godziny

Jednostka

Nauczyciel

Sala

15:30-17:00

Pielęgnowanie dziecka chorego – gr I

Stymulowanie rozwoju dziecka muzyką – gr. II zdalnie

G. Piwko (11-12/30)

M. Łaszcz (17-18/30)

109

Z

17:00-17:45

Pielęgnowanie dziecka chorego – gr I

Stymulowanie rozwoju dziecka muzyką – gr. II zdalnie

G. Piwko (13/30)

M. Łaszcz (19/30)

109

Z

17:50-19:20

Pielęgnowanie dziecka chorego – gr II

Stymulowanie rozwoju dziecka muzyką – gr. I zdalnie

G. Piwko (11-12/30)

M. Łaszcz (17-18/30)

109

Z

19:20-20:05

Pielęgnowanie dziecka chorego – gr II

Stymulowanie rozwoju dziecka muzyką – gr. I zdalnie

G. Piwko (13/30)

M. Łaszcz (19/30)

109

Z


Sobota 24.04.2021

Godziny

Jednostka

Nauczyciel

Sala

8:00-9:30

Pielęgnowanie dziecka chorego – obie grupy

G. Piwko (14-15/25)

Z

9:35-11:05

Pielęgnowanie dziecka chorego – obie grupy

G. Piwko (16-17/25)

Z

11:10-12:40

Stymulowanie rozwoju dziecka muzyką

M. Łaszcz (20-21/30)

110

12:50-14:20

Stymulowanie rozwoju dziecka muzyką

M. Łaszcz (22-23/30)

110

14:25-15:55

Podstawy przedsiębiorczości**

S. Marcinkiewicz (5-6/20)

Z

16:00-17:30

Podstawy przedsiębiorczości

S. Marcinkiewicz (7-8/20)

Z

** Dla słuchaczy niezwolnionych z tego przedmiotu